24
Kas

PASLANMAZ ÇELİK SİLO TANK İMALAT VE MONTAJ

DIŞ MEKAN SİLOLARI

Genellikle Paslanmaz çelik , etekli,ayaklı silo olarak imal edilebilir. Dış
Mekan siloları depolanacak materyalin cinsine göre
çift cidarlı, yalıtımlı olabilir. Özellikle soğuk-sıcak
değişimlerinden etkilenen un,şeker,kakao,nişasta…
türevi malzemeler atmosferik ortamda bulunan
silolarda depolanırken silo cidarına yapışabilir. Bu
sebeple bu tür malzemeler depolanırken özel yalıtım
uygulanır. Her silo depolanacak materyalin boşaltma
sistemine göre tasarlanarak imal edilir.

İÇ MEKAN SİLOLARI

Paslanmaz Çelik, sabit sıcaklık ve nem deki
çalışma ortamına göre imal edilebilir.

LİKİTLERİN DEPOLANMASI

Genellikle Paslanmaz çelikten mamul depolanacak olan likitin karakterine göre ceketli, çift cidarlı, sempantinli, bombeli, konikli,menhollü ve prosese uygun ölçülerde her türlü tank imalatını yapmaktayız. Daha sonra dozajlanacak likiti buradan alarak istenilen miktarda hedef bölgeye en uygun bir şekilde taşımaktayız. Glikoz, lesitin, invert şeker, likit maya konusunda uygulamalarımız mevcuttur.

Silo imalatları, depolama tankları, reaktörler, mikserler, borulama işleri, izolasyon işleri, makine imalatları, çelik platform ve geçiş platformlarının üretimi, çelik çatı, çatı kaplama gibi çelik üzeri her türlü paslanmaz, karbon çelik ve alüminyum üretimler yapılmaktadır.

Paslanmaz Silo, Paslanmaz Tank Çözümleri?

Dış mekanlarda, büyük depolama alanlarında kullanılan Silolar AISI 304 Paslanmaz Silolar, Paslanmaz Tanklar 1.500 mm çaptan 6.000 mm çapa kadar imal edilebilmektedir. Başlıca silo imalatı Çift cidarlı, Taş yünü yalıtımlı, su ısıtmalı proseslere göre yapılmaktadır. Standart Paslanmaz Silolarımızda Filtre, Gemici Merdiveni,Alt Üst Menhol, Doldurma boru giriş nozulları,Seviye Sensör girişleri seçenek olarak sunulmaktadır. Firmamız İÇ ANADOLU bölgesinin önemli silo imalatçılarından olup imalatını yaptığımız tüm silolar partnerlerimiz yardımıyla üretim alanınıza kadar, saha montajı dahil olmak üzere işletmenize kadar teslim edilmektedir.

Paslanmaz Silolar- Paslanmaz Tanklar  Nerelerde Uygulanabilir?

Özellikle dış mekanlarda, büyük depolama alanlarının çözümleri için AISI304-Paslanmaz olarak kullanılır.Özel proseslerde akuple filtreli ve filtre temizleme sistemli olabilir. Kaynaklı ve civatalı, Konik iç içe girmeli  şekilde iki çeşit üretim yapılabilmektedir.Özellikle gıda proseslerinde kaynaklı siloların kullanılması silo içindeki ek yerlerinde bakteri oluşturmasını önlemek amacı ile tavsiye edilir.

İmalatını yaptığımız karbon  sac silo, paslanmaz silo, paslanmaz flanşlı silo, parçalı silo,konik silo,  tank çeşitleri başlıca  gıda,kimya, ilaç,plastik sektörlerinde kullanılmaktadır.İmalatını yaptığımız DIN 1055 ve API 650 standardındaki silolar boşaltma sistemine göre de farklılıklar göstermektedir.  Başlıca olarak 60 derece konikli bin aktivatör ile boşaltma siloları genel yapısında yer almaktadır.

paslanmaz silo tankı, paslanmaz silo, ankara paslanmaz silo, ankara paslanmaz silo fiyatı, ankara paslanmaz silo imalatı, paslanmaz silo imalatı ankara, paslanmaz silo ankara, paslanmaz silo fiyatları ankara, paslanmaz silo fiyatı, paslanmaz silo, paslanmaz silo tankı fiyatları, silo tankı fiyatları, silo tankı, paslanmaz silo fiyatları, paslanmaz silo ankara, paslanmaz silo

GÜNEM KROM METAL

MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. 

ARI SANAYİ SİTESİ 1475. SOKAK NO: 100

İNOGSAN / ANKARA

TEL: 0 (312) 395 70 10  CEP: +90 533 661 03 90  E-MAIL: alicangunduz93@gmail.com