Giyotin Makas Kesim

Giyotin Makas Kesim hizmeti Ankara – Ostim’deki yerimizde siz değerli müşterilerimizin tüm kesim işlerini Günem Krom ailesi olarak özenle gerçekleştireceğimiz merkezimize bekliyoruz.

Başlama, durdurma, pozisyonlama, kontrol ve şartları düzenlemek için Giyotin fren ve kavrama sistemi. Kompakt ve yüksek performanslı entegre redüktör motor. Kuru çalışma için, sürekli manyetik fren ve kavrama sistemi. Boşluksuz çalışma sayesinde hızlı bir şekilde aynı gün giyotin işlerinizi teslim etmekteyiz.

Düşük güç tüketimi Her zaman hassas kesim sonuçları Kolay programlanabilme Maksimum hız ve güvenlik Düşük güç tüketimi ile en ekonomik şartlarda siz değerli müşterilerimizin demir, alüminyum levhalar, bakır, pirinç levhalar, dekoratif paslanmaz plakalar, renkli plakalar, ayna paslanmazlar, gold paslanmaz, siyah paslanmaz, ayna paslanmaz, embossed stainless levhalar, mükemmel bir biçimde “giyotin kesim” işlemi yapılmaktadır

Makine parkurumuzda yer alan Durmazlar AD-R Hidrolik Abkant Pres, Durmazlar VS Açı Ayarlı Giyotin Makas ve Magma Weld Argon takımımız, üst düzey operatörler ve kaynak ustalarımızla Avrupa CE standartları direktiflerine ve Türkiye – Ankara – Ostim ’de iş güvenliği standartlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.