CNC Abkant / Büküm

Yüksek teknoloji ve deneyim zenginliğimizle şekillenen üstün kalite makinemiz, özel tasarlanmış yapıları ve mükemmel kombine edilmiş bileşenleriyle sınıfının en hızlı, güvenilir ve yüksek hassasiyetli abkantıdır. Rijit gövde yapısı, güçlü arka dayama ve kaliteli komponentleriyle yıllarca sürecek dayanıklılık ve hassasiyeti siz değerli müşterilerimizin işlerinde mükemmel hizmet sonucu elde eder.

Kolay programlanabilir kontrol ünitesi, stabil gövde yapısı, mükemmel dizaynı, düşük işletim maliyetleri, farklı kalıp kullanabilme seçenekleri, maksimum güvenlik standartlarıyla segmentinde dünyanın en iyi abkant presidir.

Büküm işlemlerinizde verimliliğinizi artırmak için hassas parça bükümlerinize katkıda bulunmak amacıyla modern teknolojiler kullanılarak tasarlanmış, ürünlerde kalitesi ispatlanmış komponentler kullanılmaktadır.

Yüksek hassasiyetli, stresi alınmış çelik konstrüksiyon, uzun ömürlü mono blok gövde İlk çalışmada otomatik referansla eksen kalibrasyonu Ballscrew miller ve lineer kızaklar ile entegre edilmiş mükemmel arka dayama sistemi Uzun ömürlü, hassas büküm yapabilen sertleştirilmiş ve taşlanmış kalıplar Parçalı kalıp kullanımına uygun hızlı kalıp tutucu sistem Ekonomi ve mükemmel büküm performansının bileşimi Uzun ve derin bükümlerde hassas sonuç Hassas lineer cetveller CE standartlarında güvenlik Dünyaca kabul görmüştür, lazer kesim yada giyotin ile kesme sonrasında, demir, alüminyum levhalar, bakır, pirinç levhalar, dekoratif paslanmaz plakalar, renkli plakalar, ayna paslanmazlar, sarı paslanmaz, siyah paslanmaz, n8 ayna paslanmaz, mükemmel bir biçimde büküm işlemi yapılmaktadır.

Makine parkurumuzda yer alan Durmazlar AD-R Hidrolik Abkant Pres, Durmazlar VS Açı Ayarlı Giyotin Makas ve Magma Weld Argon takımımız, üst düzey operatörler ve kaynak ustalarımızla Avrupa CE standartları direktiflerine ve Türkiye – Ankara – Ostim ’de iş güvenliği standartlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.