Paslanmaz Çelik Kollektör İmalatı

Paslanmaz Çelik Kolektör

Yılların bilgi ve birikimiyle sektörünün öncüsü olma hedefinde hızla ilerleyen Günem Krom, istediğiniz her detay ve ölçülere göre üretim yapabilecek kapasiteye sahiptir. Paslanmaz ürün üretimi ve tedariği konusunda sektörün lideri olma düşüncesiyle kaliteli işçilik prensibinden ödün vermeyen firma, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

Her mekâna ve her dizayna uygun aksesuarlarıyla sektöre yön veren firma olan Günem Krom, “Paslanmaz Kolektör” üretiminde de aynı hassasiyet çizgisinde üretim yapmaktadır. Üretim tercihlerinde kesinlikle ucuza kaçmayan ve tamamen kendi üretim kalitesindeki kontrol mekanizmasıyla hareket eden firma, ürünlerine firma garantisi sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Firma, su tesisatı kolektörleri, havuz fıskiye kolektörleri, arıtma cihazları, filtreler, kazan tesisatları gibi kolektöre ihtiyaç duyulan her mekâna üretim sağlayabilme potansiyeline sahiptir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve tamamen kendi imalatıyla sağlam bir üretim yapan firma, şirket politikası gereği uygun fiyatlarla sizlerin bütçenizi sarsmadan hizmet sağlamakta. Argon kaynaklı sızdırmaz ve pislik tutmaz işleve sahip üretim yaparken hijyeni ve kaliteyi sizlere bir opsiyon olarak sunmayan firma, çalışma standartları gereği bu unsurları zaten prensip edinmiştir. Doğru metotlarla imalatı yapılan ürünler, oldukça verimli bir şekilde kullanıma sahiptir.

İhtiyaçlara yönelik çok uzun ömürlü dayanıklı ve sağlam tamamen kendi imalatımız olan kollektorler üretmekteyiz. Yaptığımız kollektör imalatları başlıca kullanım alanları ise, Sutessisatı kollektörü, havuz fiskiye kollektörü, arıtma cihazları, filitreler, kazan tesisatları v.b gibi ihtiyaç duyulan yerlerde argon kaynaklı sızdırmaz, pislik tutmaz, hijyen kalır, doğru metotlarda imalatı yapıldığında oldukça verimlidir.

çelik kollektör, paslanmaz çelik kollektör, paslanmaz çelik kollektör, ankara paslanmaz çelik kollektör, ankara paslanmaz çelik kollektör fiyatı, ankara paslanmaz çelik kollektör imalatı, paslanmaz çelik kollektör imalatı ankara, paslanmaz çelik kollektör ankara, paslanmaz çelik kollektör fiyatları ankara, paslanmaz çelik kollektör fiyatı, kollektör, paslanmaz çelik kollektör fiyatları, çelik kollektör fiyatları, çelik kollektör, paslanmaz çelik kollektör fiyatları, paslanmaz çelik kollektör ankara, paslanmaz çelik kollektör

GÜNEM KROM METAL

MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. 

ARI SANAYİ SİTESİ 1475. SOKAK NO: 100

İNOGSAN / ANKARA

TEL: 0 (312) 395 70 10  CEP: +90 533 661 03 90  E-MAIL: alicangunduz93@gmail.com